Menu

Laste joonistuste näitus "Maailma parim töö"

2016. aasta kevadel kutsus Tööinspektsioon lapsi joonistama pilte teemal "Maailma parim töö". Meile saadetud laste piltidest koostasime  näituse, et rõõmustada sellega inimesi üle Eesti.

Sel aastal kogusime kokku üle 70 joonistuse. Kõige rohkem joonistasid lapsed pilte baleriinidest, politseinikest ja ehitajatest.

Suur aitäh Tallinna Luha Lasteaed, Põltsamaa Lasteaed Mari, Lasteaed Rukkilill, Tallinna Lasteaed Südameke ja Tartu Lasteaed Sass, et te laste joonistused Tööinspektsioonile saatsite!

Oktoobrikuus oli näitus üleval Käina Raamatukogus, septembrikuus Tallinnas, Sotsiaalministeeriumi fuajees.

Kui mõnel laste raamatukogul või teisel organisatsioonil on soov näitust „Maailma parim töö“ ülesse panna, siis saatke kiri e-posti aadressile: kristel.plangi|ät|ti.ee

 

 


Laste joonistuste näitus "See on ohtlik"

2015. aasta, ülemaailmsel tööohutuse ja töötervishoiu päeval kutsus Tööinspektsioon kõiki Eesti lasteaialapsi joonistama pilte teemal "See on ohtlik" . Lapsed joonistasid pildid ohtudest, mida nad tunnevad, teavad ja muidugi eelkõige nippidest kuidas neist keerulistest olukordadest ohutult välja tulla. Kõikidest laekunud piltidest, mida oli kokku 75 koostati näitus ning see on tänaseks üleval olnud mitmes kohas üle Eesti nt Sotsiaalministeeriumis, Haapsalu Lasteraamatukogus, Viljandi Linnaraamatukogus, Võru Lasteraamatukogus.